MAL215036152E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
TDK
1500 µF 25 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 8000tim vid 105°C
MAL215036152E3
DigiKeys produktnummer
MAL215036152E3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215036152E3
Beskrivning
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillv.
Klassificeringar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Rippelström @ låg frekvens
1.268 A @ 100 Hz
Impedans
29 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Spänning - märkt
25 V
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Livslängd @ temp.
8000tim vid 105°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-105°C