MAL214860222E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Rubycon
Uppgradering
Rubycon
Panasonic Industry
I lager: 481
Chemi-Con
I lager: 288
Chemi-Con
Nichicon
I lager: 413
I lager: 564
I lager: 508
I lager: 556
Nichicon
I lager: 350
2200 µF 35 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 3000tim vid 105°C
MAL214860222E3
DigiKeys produktnummer
MAL214860222E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214860222E3
Beskrivning
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
1.27 A @ 100 Hz
Förpackning
Bulk
Impedans
45 mOhms
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Spänning - märkt
35 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
3000tim vid 105°C
Inkapsling/låda
Radial, kapslad
Arbetstemperatur
-40°C-105°C