MAL214856332E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Rubycon
I lager: 558
Uppgradering
Rubycon
Panasonic Industry
Chemi-Con
I lager: 484
Chemi-Con
I lager: 431
Nichicon
I lager: 290
I lager: 566
Nichicon
I lager: 211
3300 µF 25 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 3000tim vid 105°C
MAL214856332E3
DigiKeys produktnummer
MAL214856332E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214856332E3
Beskrivning
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
1.42 A @ 100 Hz
Impedans
45 mOhms
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Spänning - märkt
25 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
3000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-40°C-105°C