MAL214836222E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Rubycon
I lager: 913
Uppgradering
Rubycon
Panasonic Industry
Chemi-Con
I lager: 626
Chemi-Con
I lager: 540
Nichicon
I lager: 302
2200 µF 25 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 3000tim vid 105°C
MAL214836222E3
DigiKeys produktnummer
MAL214836222E3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214836222E3
Beskrivning
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
1.11 A @ 100 Hz
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Impedans
70 mOhms
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Spänning - märkt
25 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
3000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-40°C-105°C