MAL214650222E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Similar
I lager: 365
Parametrisk ekvivalent
I lager: 387
2200 µF 35 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 5000tim vid 125°C
MAL214650222E3
DigiKeys produktnummer
4493PHBK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214650222E3
Beskrivning
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MAL214650222E3 Modeller
Tillv.
Klassificeringar
Bulk
Rippelström @ hög frekvens
2.8 A @ 100 kHz
Impedans
25 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Spänning - märkt
35 V
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Livslängd @ temp.
5000tim vid 125°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C