MAL214255331E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Similar
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
I lager: 433
330 µF 16 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 2500tim vid 105°C
MAL214255331E3
DigiKeys produktnummer
MAL214255331E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214255331E3
Beskrivning
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL TH
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Rippelström @ hög frekvens
310.5 mA @ 10 kHz
Förpackning
Bulk
Ledaravstånd
0,138" (3,50mm)
Storlek/dimension
0,315" diam. (8,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Tolerans
±20%
Monteringstyp
Spänning - märkt
16 V
Inkapsling/låda
Radial, kapslad
Livslängd @ temp.
2500tim vid 105°C