MAL214252221E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Chemi-Con
I lager: 0
Datablad
Similar
Chemi-Con
I lager: 0
Datablad
Cornell Dubilier Knowles
I lager: 100
Nichicon
Nichicon
I lager: 196
I lager: 299
220 µF 200 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 2500tim vid 105°C
MAL214252221E3
DigiKeys produktnummer
MAL214252221E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214252221E3
Beskrivning
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Rippelström @ hög frekvens
1.127 A @ 10 kHz
Förpackning
Bulk
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Storlek/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
1,476" (37,50mm)
Tolerans
±20%
Monteringstyp
Spänning - märkt
200 V
Livslängd @ temp.
2500tim vid 105°C