MAL214251013E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
Chemi-Con
I lager: 1 800
Datablad
Similar
Chemi-Con
Cornell Dubilier Knowles
Nichicon
I lager: 538
Nichicon
I lager: 511
I lager: 488
I lager: 79
I lager: 41
I lager: 327
100 µF 250 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 2500tim vid 105°C
MAL214251013E3
DigiKeys produktnummer
MAL214251013E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214251013E3
Beskrivning
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Rippelström @ hög frekvens
715.5 mA @ 10 kHz
Förpackning
Bulk
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
1,319" (33,50mm)
Tolerans
±20%
Monteringstyp
Spänning - märkt
250 V
Livslängd @ temp.
2500tim vid 105°C