MAL214054331E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 765
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
TDK
330 µF 10 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 2500tim vid 125°C
MAL214054331E3
DigiKeys produktnummer
MAL214054331E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214054331E3
Beskrivning
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL TH
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Polarisering
Polär
Serie
Rippelström @ låg frekvens
336 mA @ 100 Hz
Förpackning
Bulk
Impedans
200 mOhms
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,531" (13,50mm)
Spänning - märkt
10 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
2500tim vid 125°C
Inkapsling/låda
Radial, kapslad
Arbetstemperatur
-55°C-125°C