MAL213661222E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 1 313
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Chinsan (Elite)
2200 µF 50 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 10 000tim vid 105°C
MAL213661222E3
DigiKeys produktnummer
MAL213661222E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL213661222E3
Beskrivning
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MAL213661222E3 Modeller
Serie
Rippelström @ låg frekvens
1.59 A @ 100 Hz
Förpackning
Bulk
Impedans
27 mOhms
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,709" diam. (18,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
1,476" (37,50mm)
Spänning - märkt
50 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
10 000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-55°C-105°C