MAL213660121E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 1 747
Datablad
Uppgradering
Chemi-Con
Uppgradering
Chemi-Con
I lager: 192
Nichicon
120 µF 35 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 4000tim vid 105°C
MAL213660121E3
DigiKeys produktnummer
MAL213660121E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL213660121E3
Beskrivning
CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL TH
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
315 mA @ 100 Hz
Impedans
120 mOhms
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,531" (13,50mm)
Spänning - märkt
35 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
4000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-55°C-105°C