MAL213656182E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TDK
Würth Elektronik
I lager: 197
1800 µF 25 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 10 000tim vid 105°C
MAL213656182E3
DigiKeys produktnummer
MAL213656182E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL213656182E3
Beskrivning
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Serie
Rippelström @ låg frekvens
1.449 A @ 100 Hz
Förpackning
Bulk
Impedans
28 mOhms
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Spänning - märkt
25 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
10 000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-55°C-105°C