MAL213635122E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Chemi-Con
I lager: 120
Würth Elektronik
I lager: 155
1200 µF 16 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 7000tim vid 105°C
MAL213635122E3
DigiKeys produktnummer
MAL213635122E3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL213635122E3
Beskrivning
CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Polarisering
Polär
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Rippelström @ låg frekvens
819 mA @ 100 Hz
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Impedans
46 mOhms
Artikelstatus
Aktiv
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,866" (22,00mm)
Spänning - märkt
16 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
7000tim vid 105°C
Inkapsling/låda
Radial, kapslad
Arbetstemperatur
-55°C-105°C