MAL209324681E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Cornell Dubilier Knowles
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
TDK
I lager: 127
Chemi-Con
I lager: 7
Chemi-Con
I lager: 209
Nichicon
680 µF 420 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 280mOhm vid 120 Hz 2000tim vid 85°C
MAL209324681E3
DigiKeys produktnummer
MAL209324681E3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL209324681E3
Beskrivning
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-25°C-85°C
Tillv.
Polarisering
Polär
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Rippelström @ låg frekvens
2.87 A @ 120 Hz
Impedans
230 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spänning - märkt
420 V
Höjd - monterad (max)
1,850" (47,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
280mOhm vid 120 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
2000tim vid 85°C