K822J20C0GK63H5H
DigiKeys produktnummer
BC3203-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K822J20C0GK63H5H
Beskrivning
CAP CER 8200PF 200V C0G RADIAL
Detaljerad beskrivning
8200 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,299" (7,60mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)