K681K10X7RH5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
Murata Electronics
680 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K681K10X7RH5UL2
DigiKeys produktnummer
K681K10X7RH5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K681K10X7RH5UL2
Beskrivning
CAP CER 680PF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K681K10X7RH5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,205" (5,20mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)