K681J10C0GF5WH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 914
Murata Electronics
I lager: 969
Murata Electronics
KYOCERA AVX
680 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K681J10C0GF5WH5
DigiKeys produktnummer
K681J10C0GF5WH5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K681J10C0GF5WH5
Beskrivning
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K681J10C0GF5WH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)