K680K15C0GH5UH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
68 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K680K15C0GH5UH5
DigiKeys produktnummer
K680K15C0GH5UH5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K680K15C0GH5UH5
Beskrivning
CAP CER 68PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K680K15C0GH5UH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)