K680J15C0GL53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
68 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K680J15C0GL53H5
DigiKeys produktnummer
K680J15C0GL53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K680J15C0GL53H5
Beskrivning
CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K680J15C0GL53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)