K471M10X7RH5TH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Similar
470 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K471M10X7RH5TH5
DigiKeys produktnummer
K471M10X7RH5TH5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K471M10X7RH5TH5
Beskrivning
CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K471M10X7RH5TH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)