K471J15C0GH5TK2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Direkt
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Uppgradering
KEMET
KEMET
470 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K471J15C0GH5TK2
DigiKeys produktnummer
K471J15C0GH5TK2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K471J15C0GH5TK2
Beskrivning
CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K471J15C0GH5TK2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)