K470J10C0GH5UH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
Murata Electronics
I lager: 796
Murata Electronics
I lager: 511
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K470J10C0GH5UH5
DigiKeys produktnummer
K470J10C0GH5UH5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K470J10C0GH5UH5
Beskrivning
CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K470J10C0GH5UH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,244" (6,20mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)