K470J10C0GF53L2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 21 376
KEMET
TDK
I lager: 959
TDK
I lager: 910
Murata Electronics
I lager: 293
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
47 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K470J10C0GF53L2
DigiKeys produktnummer
K470J10C0GF53L2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K470J10C0GF53L2
Beskrivning
CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K470J10C0GF53L2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,205" (5,20mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)