K332K15X7RF53K2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 10 879
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
KYOCERA AVX
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K332K15X7RF53K2
DigiKeys produktnummer
K332K15X7RF53K2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K332K15X7RF53K2
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K332K15X7RF53K2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)