K332K10X7RF5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
3300 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K332K10X7RF5UL2
DigiKeys produktnummer
K332K10X7RF5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K332K10X7RF5UL2
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K332K10X7RF5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,205" (5,20mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)