K332J20C0GK5TL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Similar
KEMET
I lager: 175
KEMET
I lager: 943
3300 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K332J20C0GK5TL2
DigiKeys produktnummer
K332J20C0GK5TL2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K332J20C0GK5TL2
Beskrivning
CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K332J20C0GK5TL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)