K332J20C0GF5UK5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
TDK
TDK
I lager: 692
Murata Electronics
I lager: 288
Murata Electronics
I lager: 544
3300 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K332J20C0GF5UK5
DigiKeys produktnummer
K332J20C0GF5UK5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K332J20C0GF5UK5
Beskrivning
CAP CER 3300PF 50V NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K332J20C0GF5UK5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)