K331K15C0GH5TH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
330 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K331K15C0GH5TH5
DigiKeys produktnummer
K331K15C0GH5TH5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K331K15C0GH5TH5
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K331K15C0GH5TH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)