K330J10C0GH5TL2
DigiKeys produktnummer
56-K330J10C0GH5TL2TR-ND - Remsa och spole (TR)
56-K330J10C0GH5TL2CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K330J10C0GH5TL2
Beskrivning
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
33 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
K330J10C0GH5TL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,205" (5,20mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)