K224K20X7RF5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 36 769
I lager: 66 000
KEMET
I lager: 833
TDK
TDK
I lager: 387
Murata Electronics
I lager: 131
Murata Electronics
I lager: 930
0.22 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K224K20X7RF5UL2
DigiKeys produktnummer
K224K20X7RF5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K224K20X7RF5UL2
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K224K20X7RF5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)