K222K15X7RK5TH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
KEMET
I lager: 967
KYOCERA AVX
2200 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K222K15X7RK5TH5
DigiKeys produktnummer
K222K15X7RK5TH5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K222K15X7RK5TH5
Beskrivning
CAP CER 2200PF 200V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K222K15X7RK5TH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)