K222K10X7RF5UH5 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | K222K10X7RF5UH5 |
Beskrivning | CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2200 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | K222K10X7RF5UH5 Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Tillämpningar |
Serie | Monteringstyp |
Förpackning Remsbit (CT) Remsa och låda (TB) | Inkapsling/låda Radial |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,244" (6,20mm) |
Tolerans ±10% | Ledaravstånd 0,197" (5,00mm) |