K220K15C0GH5TK2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Uppgradering
22 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K220K15C0GH5TK2
DigiKeys produktnummer
K220K15C0GH5TK2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K220K15C0GH5TK2
Beskrivning
CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K220K15C0GH5TK2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)