K220K15C0GH53L2
DigiKeys produktnummer
BC5148-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K220K15C0GH53L2
Beskrivning
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
K220K15C0GH53L2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,220" (5,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)