K181K15C0GH5TL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
180 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K181K15C0GH5TL2
DigiKeys produktnummer
K181K15C0GH5TL2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K181K15C0GH5TL2
Beskrivning
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K181K15C0GH5TL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,220" (5,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)