K181K10C0GH5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Parametrisk ekvivalent
180 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K181K10C0GH5UL2
DigiKeys produktnummer
K181K10C0GH5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K181K10C0GH5UL2
Beskrivning
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K181K10C0GH5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,091" (3,60 x 2,30mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,205" (5,20mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)