K181J15C0GH5UH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 790
TDK
TDK
I lager: 51
Murata Electronics
I lager: 922
Murata Electronics
KYOCERA AVX
180 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K181J15C0GH5UH5
DigiKeys produktnummer
K181J15C0GH5UH5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K181J15C0GH5UH5
Beskrivning
CAP CER 180PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K181J15C0GH5UH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)