K122J15C0GF5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
TDK
TDK
Murata Electronics
I lager: 915
Murata Electronics
KYOCERA AVX
1200 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K122J15C0GF5UL2
DigiKeys produktnummer
K122J15C0GF5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K122J15C0GF5UL2
Beskrivning
CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K122J15C0GF5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,220" (5,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)