K105K20X7RF53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
KEMET
KEMET
TDK
TDK
I lager: 187
I lager: 474
I lager: 659
1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K105K20X7RF53H5
DigiKeys produktnummer
K105K20X7RF53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K105K20X7RF53H5
Beskrivning
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K105K20X7RF53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,299" (7,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)