K103J20C0GH63H5H
DigiKeys produktnummer
BC3198-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K103J20C0GH63H5H
Beskrivning
CAP CER 10000PF 100V C0G RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,299" (7,60mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)