D682Z25Z5UH65L2R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
6800 pF -20%, +80% 100V Keramiska kondensatorer Z5U Radial, skiva
D682Z25Z5UH65L2R
DigiKeys produktnummer
D682Z25Z5UH65L2R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D682Z25Z5UH65L2R
Beskrivning
CAP CER 6800PF 100V Z5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-30°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,256" diam. (6,50mm)
Tolerans
-20%, +80%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)