D682Z25Y5VH6UL2R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
6800 pF -20%, +80% 100V Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
D682Z25Y5VH6UL2R
DigiKeys produktnummer
D682Z25Y5VH6UL2R-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D682Z25Y5VH6UL2R
Beskrivning
CAP CER 6800PF 100V Y5V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
39 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-30°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,256" diam. (6,50mm)
Tolerans
-20%, +80%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)