D682Z25Y5VF63J5R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
6800 pF -20%, +80% 50V Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
D682Z25Y5VF63J5R
DigiKeys produktnummer
D682Z25Y5VF63J5R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D682Z25Y5VF63J5R
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V Y5V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,256" diam. (6,50mm)
Tolerans
-20%, +80%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)