CCF5512R4FKE36
DigiKeys produktnummer
56-CCF5512R4FKE36TR-ND - Remsa och spole (TR)
56-CCF5512R4FKE36CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CCF5512R4FKE36
Beskrivning
CCF-55 12.4 1% T-1 E36 E3
Detaljerad beskrivning
12.4 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-65°C-165°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,245" (2,29 x 6,22mm)