CCF5512K4FKE36 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CCF5512K4FKE36 |
Beskrivning | CCF-55 12.4K 1% T-1 E36 E3 |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 12.4 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Flamhämmande beläggning, säkerhet |
Serie | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Arbetstemperatur -65°C-165°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Resistans | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Tolerans | Storlek/dimension Diam. 0,090" x L 0,245" (2,29 x 6,22mm) |