BFC238322244 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 216
Datablad
0.24 µF Filmkondensator 220V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
BFC238322244
DigiKeys produktnummer
222238322244-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC238322244
Beskrivning
CAP FILM 0.24UF 5% 630VDC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Storlek/dimension
L 1,024" x B 0,394" (26,00 x 10,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,768" (19,50mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
220V
Ledaravstånd
0,886" (22,50mm)
Märkspänning - DC
630V