BFC238321204 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 192
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
0.2 µF Filmkondensator 220V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
BFC238321204
DigiKeys produktnummer
BFC238321204-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC238321204
Beskrivning
CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Dielektriskt material
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 1,024" x B 0,335" (26,00 x 8,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,709" (18,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
220V
Ledaravstånd
0,886" (22,50mm)
Märkspänning - DC
630V