BFC233821683 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
0.068 µF Filmkondensator 310V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
BFC233821683
DigiKeys produktnummer
BFC233821683-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BFC233821683
Beskrivning
CAP FILM 0.068UF 20% 630VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Genomgående hål
Serie
Inkapsling/låda
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,689" x B 0,197" (17,50 x 5,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,591" (15,00mm)
Märkspänning - AC
310V
Tillämpningar
EMI, RFI-dämpning
Märkspänning - DC
630V