AC03000906809JBMCS
DigiKeys produktnummer
56-AC03000906809JBMCSTR-ND - Remsa och spole (TR)
56-AC03000906809JBMCSCT-ND - Remsbit (CT)
56-AC03000906809JBMCSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC03000906809JBMCS
Beskrivning
AC03-CS WSZ 68R 5 % BM CD1420
Detaljerad beskrivning
68 Ohms ±5% 3W Chipresistor AEC-Q200, flamsäker, säkerhet Trådlindad
Arbetstemperatur
-55°C-200°C
Storlek/dimension
Diam. 0,189" x L 0,512" (4,80 x 13,00mm)