AC03000001509JACCS
DigiKeys produktnummer
56-AC03000001509JACCSCT-ND - Remsbit (CT)
56-AC03000001509JACCSTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AC03000001509JACCS
Beskrivning
RES 15 OHM 5% 3W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 Ohms ±5% 3W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkring, pulsmotstånd, säkerhet Trådlindad
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkring, pulsmotstånd, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-40°C-200°C
Storlek/dimension
Diam. 0,236" x L 0,512" (6,00 x 13,00mm)